Opcje przeglądania

Akcesoria do montażu siatki ogrodzeniowej

Zainstalowanie płotu w miejscu docelowym nie jest trudnym zadaniem. Można sobie poradzić z nim nawet bez profesjonalnej ekipy lub wieloletniego doświadczenia. Jednak nie oznacza to, że można przystąpić do instalowania konstrukcji bez odpowiedniego przygotowania. Niezbędne są dobrze dobrane akcesoria oraz elementy do montażu siatki ogrodzeniowej. A dokładniej? Zebrane w tej kolekcji druty (wiązałkowe oraz naciągowe), słupki, profile i inne produkty.

Akcesoria do montażu siatki ogrodzeniowej – oferta

Zebrane poniżej elementy są kluczowe do stworzenia stabilnej, odpornej na działanie wiatru i innych czynników, konstrukcji. Odpowiadają one nie tylko za łączenie poszczególnych części ogrodzenia ze sobą, ale także za odpowiednią stabilizację w podłożu i utrzymanie segmentów w korzystnym ustawieniu, tzn. pionie. Aby zaoszczędzić naszym Klientom czas i ułatwić wybór, zebraliśmy wszystkie potrzebne akcesoria w jednym miejscu. Należą do nich:

druty – proponujemy modele wiązałkowe oraz naciągowe. Modele wiązałkowe służą do mocowania, a konkretnie łączenia ze sobą poszczególnych elementów płotu. Drut do naciągania siatki, jak sama nazwa wskazuje, służy do naprężenia konstrukcji. Druty są dostępne w rolkach o różnej długości, m.in. 10mn, 17mb czy 100mb;

słupki i profile – akcesoria te odpowiadają za połączenie płotu z ziemią i utrzymują jego ciężar. W naszym sklepie oferujemy słupki w różnych wielkościach i kolorach. Proponujemy modele o wys. 150 cm, 200 cm, 220 cm, w kolorze zielonym, srebrnym, czarnym lub grafitowym.

naciągi – elementy te wykorzystuje się na ostatnim etapie montażu konstrukcji, służą do naprężania siatki ogrodzeniowej. Naciągi są pakowane po 12 sztuk w paczce.

Wytrzymałe elementy do montażu siatki ogrodzeniowej

Akcesoria z naszej oferty są wykonane głównie z ocynkowanej stali, która jest odporna na działanie wilgoci (a w efekcie korozję). Inne produkty powstały z polichlorku winylu, tzn. PVC, które charakteryzuje się odpornością na wysokie temperatury, działanie czynników atmosferycznych (deszczu, światła słonecznego), a także na działanie tłuszczy, olejów i innych substancji.

Dzięki tym właściwościom, a także wysokiej jakości i wytrzymałości, artykuły z naszej oferty są inwestycją na wiele lat.

Bestsellery

Infolinia:

510-199-485

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl