Bezpieczne zakupy
  • Różne formy płatności: Shoper Płatności, Paypal, PayPo, płatności kartą Visa/Mastercard, Gpay, Blik, przelew tradycyjny.
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru),
  • Szyfrowane dane i transakcje, pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.
  • Szybka dostawa towaru kurierem pod twoje drzwi na terenie całego kraju.
  • Dostępne paczkomaty dla wybranych produktów.
  • Realizacja zamówień do wybranych krajów UE.
  • Partnerzy programu *Karta Nowosądeczanina*

Gdzie przydadzą się siatki leśne?

Siatki leśne i ich wielofunkcyjne zastosowanie

Plac budowy, uprawy, drogi szybkiego ruchu, to miejsca, w których zdecydowanie przydadzą się siatki leśne. W większości stworzone są z ocynkowanego drutu - wytrzymałego na uszkodzenia mechaniczne i dość duże obciążenie. Ich charakterystyczna faktura w formie splotu, sprawia, że dobrze przepuszczają światło słoneczne, a jednocześnie znajdujące się w siatce leśnej otwory są zbyt małe, aby przecisnęło się przez nie jakieś zwierzę czy człowiek.

Siatki leśne - gdzie się przydadzą?

Jak już zostało wcześniej wspomniane, ogrodzenia te mają wielofunkcyjne zastosowanie. Sprawdzają się jako tymczasowe zabezpieczenie na placu budowy przed nieproszonymi gośćmi. W odróżnieniu od innego typu zagrodzeń, siatkę można łatwo zdjąć, po zakończeniu wszystkich prac. Swoje zastosowanie ma również w szkółkach leśnych, sadach i wszędzie tam, gdzie niewielkie drzewka, krzewy lub uprawy są szczególnie narażone na to, że zostaną zniszczone przez dzikie zwierzęta.

Jaki model wybrać?

Wszystko zależy od tego jakie zastosowanie ma mieć ogrodzenie, jeśli ma tworzyć zaporę przed małymi zwierzętami, np. zającami, najlepiej sprawdzi się niskie, ale o gęstym splocie, tak aby się przez nie nie przecisnął. Natomiast jeśli zagrożenie dla uprawy stanowią duże zwierzęta, polecamy siatki leśne o wysokości około 2 metrów, o trochę rzadszym splocie. Wybierając model ogrodzenia, należy zwrócić uwagę także na jego wytrzymałość, jest to szczególnie ważne w przypadku dużych ssaków, takich jak żubry czy jelenia, które są bardzo silne i masywne.

Ogrodzenie leśne - zalety

Tym co przemawia za zakupem tego typu konstrukcji, jest przede wszystkim niska cena, dzięki czemu jej zakup opłaca się nawet jeśli chcesz stworzyć ogrodzenie tymczasowe. Kolejnym atutem jest duża różnorodność, to Ty decydujesz, czy ma być ona wysoka czy niska, a także wybierasz rodzaj splotu. Za zakupem przemawia również łatwość montażu, który możesz wykonać samodzielnie, ciesząc się solidnym ogrodzeniem. Jak widać zalet jest naprawdę wiele, więc warto w nie zainwestować.

Waluty

Infolinia:

510-199-485

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl