Słupek sadowniczy do winnic 2500cm





Opis
Słupki sadownicze ocynkowane do winnic
Słupek sadowniczy, ocynkowany do winnic i ogrodów, wysokość 2500cm, profil 50/30/1,50, jakość materiału S250GD+Z275 (odp. Zn+Al+Mg), hak przeciwny.
Słupki systemowe ocynkowane - słupki lekkie, estetyczne, wytrzymałe i co ważne łatwe w montażu. Odporne na warunki atmosferyczne.
Wyłącznie odbiór osobisty / nie wysyłamy słupków
ZASTOSOWANIE:
Wysokość takich rusztowań wynosi najczęściej około 170–180 cm nad ziemią, a rozstaw słupków zazwyczaj około 4-5 metrów.
Najpopularniejsze obecnie słupki do winnic to te ocynkowane w postaci profili o specjalnym kształcie, odpowiadającym wymogom winiarstwa. Takie słupki mają trwałość dostosowaną do żywotności winnicy są lekkie w porównaniu do betonu czy drewna, odporne na uszkodzenia mechaniczne i łatwe w montażu, a przy tym są bardzo praktyczne w zastosowaniach nowoczesnych systemów prowadzenia winorośli, dzięki gotowym zaczepom rozmieszczonym w miejscach, gdzie należy rozmieścić druty.
Wszystkie nasze produkty pochodzą wyłącznie z krajów UE.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)

Infolinia:
510-199-485